Misyonumuz

1. Türkiye’deki tüm üniversitelerde organize olarak, Bursaspor’ un tanıtılması, imajının daha yüksek seviyelere taşınması ve üniversite çağına gelmiş Bursaspor gençliğinin okudukları üniversitelerde iyi bir ortama, bir arkadaş gurubuna sahip olmalarını sağlamak .Yakın şehirlerdeki deplasmanlara topluca, daha düşük maliyetlerde, konforlu ve iyi bir ortamda gidebilmek , Bursasporumuzu şehir dışında da desteklemek, dayanışma içinde olma imkanı sunmak, ilk ve öncelikli amacımızdır.

2. Her branştaki dernek üyelerimizi bir çatı altında toplayarak , bursasporumuz için faydalı olacak kalıcı gelir yaratacak , maliyetlerini düşürebilecek , kulübün gelişimini hızlandıracak projelere imza atmak.

3. Tribünde , Bursasporumuz için faydalı olabilecek taraftar profilini yansıtmak , pankartlarla can alıcı noktalara değinerek, camianın önemli problemlerini, vizyonunu kamuoyuna duyurmaya çalışmak, dev bayraklarımızla takımımıza destek vermek.

4. Bursaspor Kulübü Derneğindeki üniversite mezunu üye sayısını arttırmak ve uzun vadede, Bursaspor Kulübü yöneticiliği yapabilecek kapasitedeki üniversiteli bursasporluları , Bursaspor camiasına kazandırmak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı